Trouby

podkategorie příslušenství
řadit podle    vzestupně sestupně      Zobrazit produkt:

výrobci    AEG   ECG   Electrolux   Franke   Philco   Zanussi  
V této kategorii nejsou žádné produkty.

Už víte, jak by měla vaše nové trouba vypadat? Nejprve byste se měli rozhodnout, zda chcete troubu samostatnou či polyvalentí (tzn. troubu, která bude ovládat i varnou desku nad sebou). Samostatnou troubu pak můžete umístit buď pod varnou desku, nebo na zvýšené místo, kde získáte výhodu toho, že se k troubě nebudete muset ohýbat. Velmi podstatným kritériem pro výběr trouby je její ovladatelnost a funkce pro pečení.

Jakou troubu si vybrat?

Při výběru trouby máte dvě základní možnosti, buď troubu elektrickou anebo plynovou. Plynové trouby již nejsou v dnešní době tak oblíbené, ale mnoho uživatelů jim stálé dává přednost. Můžete vybírat ze široké škály provedení, od rustikálního stylu (např. ARDO) po velmi moderní design spotřebičů. Nabízíme vám také několik barevných provedení - bílé, černé, hnědé, nerez, titan, hliník - někteří výrobci nabízejí i jiné barevné varianty.

Jaké funkce vám mohou trouby nabídnout?

Trouby jsou v dnešní době již multifunkční. Proto máte velký výběr a záleží jen na vás, co vše od své nové trouby očekáváte. Jaké funkce vám může trouba nabídnout:

  • horký vzduch - umožňuje péci několik různých jídel najednou aniž by se smíchaly vůně,
  • gril (turbogril, infragril) nebo gril s otočným rožněm - umožňují vytvořit na pečeném mase křupavou kůrčičku,
  • horní ohřev,
  • spodní ohřev,
  • rozmrazování nebo gratinování,
  • ventilátor.

Navštivte náš nový obchod!

bílé zboží
INFORMACE